Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom! - tudnátok...

Nagyon unatkozom! - tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Magamról: 13 éves lány vagyok, gépezni és tv-t nézni már nincs kedvem, olvasni nem szeretek.A haverok nyaralnak. Esetleg valami kézműves ötletetek van? (főzés: már nagyon sok mindent kipróbáltam...) segítsetek!!!
2014. jún. 23. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Kézműves ötletem az nagyon is lenne, ha legalább két-három évvel idősebb lennél...
2014. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
biztos van valami olyan amit megtudok csinálni.!
2014. jún. 23. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Van esetleg hobbid? Ha nincs, ideje kipróbálnod magad.
2014. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
magamtól tanulok gitározni.. csak hát egyedül nem olyan könnyű :(
2014. jún. 23. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy Androidos telefonod? Nagyon jó gitárhangoló program van rá... Szuper, bár ha nagyon jó a hallásod még azon is tudsz finomítani..
2014. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen androidos, és a gitár nincs elhangolódva tökéletesen szól csak egyszerűen nehéz egyedül megtnulni.
2014. jún. 23. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Kifogásokat keresel. Nem is fogadnál el semmit a válaszadók ötletei közül. Addig is telik az idő.
2014. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na ez pont nem igaz. én nem vagyok egy olyan lány aki csak úgy feltesz egy kérdést.! ha ebből is csak egy vita lesz mint mindenhol máshol annak semmi értelem!!! csak egy nyomorult kérdésre kértem választ.! és nem próbálok kifogást keresni! a gitározás mellé gondoltam valamit mert nem fogok egész nap azon gyakorolni! ,,Köszönöm a válaszokat"
2014. jún. 24. 17:37
 9/11 anonim válasza:

Én mikor nagyon-nagyon unatkozok, papírból maketteket készítek. Főleg repülőket, mert jó látni, mikor végigrepül a szobán. Kell bele hurkapálca is, hogy legyen egy pici súlya, akkor messzire repül :)


Próbálkozhatsz süti sütéssel, horgolással, kollázs-képet ragaszthatsz össze, és telerakhatod vele a szobádat, nem kell hozzá szépérzék, csak véletlenszerű formákat összedobálsz és kész.

Varrhatsz magadnak saját pénztárcát (van kézi varrás módszer, ami rendesen megfogja az anyagot, én még régen technika órán tanultam, de nem tudom, a te korosztályodnak még tanították-e), kimehetsz sétálni, vagy strandra, elkezdhetsz rajzolni, akkor is, ha most még nem megy, ha nagyon unatkozol, egy nyár alatt sokat lehet fejlődni.

Vagy kereshetsz hasonlóan unatkozó, hasonló korosztályú embereket, és mászkálhattok.


Tanulhatsz csomózási technikákat, és csomózhatsz magadnak képet. Vagy karkötőt.


Vagy foltvarrással is varrhatsz képeket.

Van aki szereti a sólisztgyurmázást, én pl. pont nem, de azért kipróbálhatod, hátha neked beválik.


Nemezelés: erre keress rá, mert nekem már homályosak az emlékeim, de lehet vele figurákat meg mindenfélét csinálni.

Merített papír: erre is keress rá, de annyi a lényege, hogy érdekes felszínű papírt csinálhatsz régi, kidobásra szánt papírokból, és saját füzetet gyárthatsz belőle.


És még a gyertyaöntést hagytam ki. Meg a gyöngyfűzést, meg a ki tudja, még mit nem. Ha bemész egy nagyobb hobbi boltba, nagyon sok ötlettel találkozol még, amivel elfoglalhatod magad.



Gitár:

Ha még kezdő vagy, szerintem egy pár órát próbálj ki magántanárral, lehet tud olyat mondani, hogy rosszul tartod a kezed, és nem olyan jó, mikor a rossz tartást szokod meg. A jó kéztartás arra jó, hogy kényelmesebb legyen játszani és ne fáradj el olyan hamar, ami lehet, hogy most még nem fontos, de az is lehet, később örülni fogsz, hogy könnyebben, gyorsabban tudsz játszani, és nem lesz tiszta hólyag az ujjad, csak azért mert épp koncertezel barátaiddal.

2014. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedjé hangyát
2014. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!