Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filmket/könyvek tudnáto...

Milyen filmket/könyvek tudnátok ajánlani, amitől több életkedvem lenne?

Figyelt kérdés

Amióta nyári szünet van, szinte nem csinálok semmit. Néha elmegyek vásárolni, megnézek pár filmet, takarítgatok de úgy összességében semmit nem csinálok, pedig írtam listát is a nyárra, de valahogy semmi kedvem sincs semmihez, semmihez sem érzem elég jónak magamat, és olyan elkeseredett vagyok.. Ti miket tudtok ajánlani, mit csináljak?

18/L



2014. jún. 25. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Easton Ellis - A vonzás szabályai


Ha az nem ráz föl akkor semmi :D

2014. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DSzKata válasza:

filmnek ha eddig nem láttad a Karib-tenger kalózait tudom ajánlani( ha gépen vagy érdemes a RedFy-on nézni)vagy a Lucky Luke: Április bolondja.

Könyvnek: Rejtő Jenő: A Három testőr Afrikában (FILMBEN IS MEGVAN)vagy Az elveszett cirkáló ennek a folytatása A megkerült cirkáló de ez szerintem jobb.

Ha a fantasy jobban bejön akkor James Patterson: Maximum Ride (sorozat)

Remélem azért tudtam segíteni:)

2014. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!