Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Az "egyszer...

Melyik a jobb? Az "egyszer fent, egyszer lent" vagy a folyamatos középszint?

Figyelt kérdés
pl. anyagiak terén egyszer sok pénzem van máskor kevés vagy folyton van valamennyi, (most zsebpénzre gondolok) vagy másik példa a kocsi tankja egyszer üres máskor teli vagy folyamatosan félig van? Melyik a jobb, ki melyiket választaná? Szerintem a középszint stabilabb de unalmas, és nekem az nem élet kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt?
2014. jún. 26. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a középszintet választanám - illetve választom. :) Nagyobb biztonságot ad. És lehet, hogy van, aki szerint unalmas, én nem érzem, hogy ne élnék. A meglévő kereteimből jövök-megyek, világnézek, tapasztalok. Nekem jobb érzés, hogy egy pillanatnyilag megfelelő, kielégítő, átlagos keretben mozgok, mint ha egyszer nem lenne semmim, aztán hirtelen a mostaninál többszörösére nőnének a lehetőségeim.

2014. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!