Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One piece nézők, a helyemben...

One piece nézők, a helyemben ti is szomorúak lennétek? Tudnátok ezután nézni a sorozatot?

Figyelt kérdés

Aki nem látta/olvasta a One piece-t kb a Marineford-ig, az inkább ne olvasson tovább!


Az a helyzet, hogy nézegettem az interneten teóriákat arról, hogy egyesek szerint mi lehet a One piece és egyéb kérdésekre mi a válasz egyesek szerint, ami a sorozat követése kapcsán felmerülhet.

Találtam egy teóriát, ami számomra TELJESEN meggyőzőnek bizonyult, és már szentül hiszem, hogy tudom már mi a One piece és még egyéb dolgokra is tudom a választ már, így jóval azelőtt, hogy a sorozat végénél tartanánk :(

Én tényleg elhiszem amit olvastam, nem is nagyon merül fel az bennem, hogy más lenne az igazság és a teoria tévedhet. Én már így állok a továbbiakhoz is, hogy biztosan az lesz amit olvastam. Remélem majd lesznek tényezők amik megcáfolják az elméletet, de kb erről is meg vagyok győződve, hogy ördögöm van...

Tudom, hogy csak egy rajongó elméletéről van szó, de túlzottan hihető, mert sok mindent megmagyaráz, és igazából, ha a One piece kissebb dolog lenne, talán csalódnék is.



2014. jún. 26. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tudnám. Azért mert valaki leírt valamit, ami nagyon hihetőnek hangzik távolról sem biztos hogy úgy lesz. Főleg hogy még a manga sincs befejezve. :)

Ráadásul (én legalábbis) a sorozatot nem csak azért nézem, hogy megtudjam mi az OP, hanem mert szórakoztató, vicces, érdekes stb...

Tehát elég butaság lenne sztem ha abbahagynád a nézését. Főleg ha annyira szereted.

2014. jún. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült azóta helyreráózódnom igaz, még többnyire hiszek az elméletnek, de nem fontolgatom azt, hogy abbahagynám a sorozatot :) Sőt, a manga beszerzésén is gondolkozom.

Azért próbálom magam meggyőzni, hogy az elmélet nem állhatja meg a helyét ez-meg az miatt, de olyankor meg nekem sikerül kitalálni valamit, hogy miért van az úgy :DD

Azért most már kezdek hinni abban, hogy mások lesznek a dolgok valójában :)

2014. júl. 2. 10:17
 3/3 2cool4scoole válasza:
Léci leirnád az elméletet ide vagy akkár privátba nagyon kiváncsi vagyok rá. Elóre is köszi :D
2015. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!