Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a hobbim? (többi lennt)

Mi legyen a hobbim? (többi lennt)

Figyelt kérdés
13/F szeretek mozogni sportolni olvasni gépezni sütni főzni.Bármit irhattok megköszönöm!

2014. jún. 26. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Most pont felsoroltad a hobbijaid!!!! De egyébként nem gondoltál még rá hogy mondjuk focizol....vagy..nem tudom hogy milyen magas vagy de kosarazni is mehetnél.! Vagy gördeszkázz.! Igaz én lány vagyok de én egész régóta deszkázok és nagyon szeretem!!!!! :))) 16/L
2014. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretsz mozogni sportolni olvasni gépezni sütni főzni, akkor legyen a hobbid a bélyeggyűjtés vagy a vasútmodellezés!
2014. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .focin meg kosáron már gondolkodtam de egyik sem a szivem csücske
2014. jún. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!