Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha benne vagyok...

Mit csináljak ha benne vagyok egy tömeg verekedésben?

Figyelt kérdés
16 Éves focista vagyok és nem egyszer tömegverekedésbe kerültem.Egyszer eltört a lában menekülés közben.Erre szeretnék választ kapni.

2014. jún. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ! Én személy szerint ha eddigi életemben tömegverekedésbe keveredtem, akkor az ellen brigád mindig megérdemelte, hogy a spanokkal adjunk nekik pár öklöst! Ilyenkor általább eldurran az agy és mindenki üti-rúgja a másikat! Ott nem számít más, csak hogy elégtételt vegyünk a másikon! Lehet hogy szánalmasnak hangzik, de ez van!

Ha foci drukker vagy és a körülötted lévő tömeg bunyózni kezd és te ebben nem akarsz résztvenni, akkor ki kell törnöd a kijárat felé, hogy el tudj menekülni! Ilyenkor törj kifelé, védd a fejed és a tested! Kapj fel egy tárgyat, amivel szükség esetén bevédheted magad és legyél gyors!

Ne haragudj, de csak ilyen puritán tanácsot tudok neked adni!



#USBORNE

2014. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem azt kérdezed, hogy mit csinálj előtte, amitől bele sem kerülsz? Én háromszorannyi vagyok, mint te, és még sosem voltam ilyen helyzetben, pedig nagyvárosban élek.
2014. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg milyen városban laksz hanem hogy mi a hivatásod.Ha a focisták összekapnak vagy elfutsz ami a legnagyobb szégyen verekedsz ami meg veszéjes.Plusz rossz helyzetben jönnek a nézők is.
2014. jún. 26. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a halálba verekednek a focisták? Csak a nézők szoktak nem?
2014. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl.ellenfél csapate megrugja a kapust akkor oda fut a csapat és vissza rúgja és akkor az ellenfelek jönnek és vissza rúgnak ozt egy másra ugrálunk meg verjük a másikat.
2014. jún. 30. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó szórakozást! Nemes és sportszerű elintézéséi mód. A bíró meg karba tett kézzel nézi?

Ez a ti választásotok. Ha így állsz hozzá, akkor benne van a lábtörés a pakliban, nincs mit tenni.

2014. júl. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(Kb. olyan a kérdés, mint hogy hogy lehet k.rvának lenni és szűznek maradni egyszerre.)
2014. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!