Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utcai félmeztelenséget...

Az utcai félmeztelenséget (férfiaknál) büntetik?

Figyelt kérdés

#büntetés #férfi #utca #félmeztelenség #utcai félmeztelenség #utcai félmeztelenség büntetés
2014. jún. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak ha az alsó fél mezítelen.


PLusz problémáid adódhatnak tömegközlekedésen, vagy bárhol ahol le lehet ülni.

2014. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felsőtest meztelenségére gondoltam. De nem értem ezt az ülés dolgot.
2014. jún. 27. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minősül büntetni való bűncselekménynek, ha erre gondoltál, csak az átlagos megjelenéstől való eltérés miatt (mindenki ruhában van) ízléstelennek gondolnák üdülő, strandövezeten kívüli utcákon. Ez olyan megbámulni való hóbortosság lenne, mint a térdig érő szakáll, zsíros hajcsimbókok, szív alakú rózsaszín szemüveg stb.
2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De nem értem ezt az ülés dolgot."


Ha összeizzadod a székeket, azt higiéniai okokból egyesek nem tolerálják. Tök ugyanaz amiért nem próbálgathatsz fel alsóneműt csak úgy.

2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"az átlagos megjelenéstől való eltérés miatt (mindenki ruhában van) ízléstelennek gondolnák üdülő, strandövezeten kívüli utcákon"

Nálunk most 34 °C van, az utcán minden 2. férfi félmeztelen, vagy kigombolta az ingét.

2014. júl. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!