Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnék pénzt a...

Hogyan csinálhatnék pénzt a kreativitásomból?

Figyelt kérdés
Szeretek gyöngyöt fűzni, és karkötőket csomózni, akár napokig is elfoglalom magam egy-egy műremekkel, csak ezekkel az a gondom, hogy amennyit az eladásukkal kereshetnék, nem éri meg a ráfordított pénzt és időt. Egy időben pet-palackból is készítettem virágokat (magában dísznek és nyakláncra medálnak egyaránt). Többen is kérdezték már tőlem, hogy miért nem árulok ilyesmit, a fő indokot fentebb említettem, illetve ezek nem használati tárgyak, ezért inkább csak a fiatalabb korosztályt célozzák meg. Szóval a lényeg, hogy ha van bárkinek bármilyen tanácsa vagy ötlete, írjon! :)
2014. jún. 27. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Készíts videóblogot. Mondjuk csinálj egy Youtube fókot és oda tölts fel ilyen gyöngyfűzős videókat, mondjuk tutorialokat. Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy jön ebből pénz, de valószínűleg az ilyen sminkes nőcik meg a Szirmai féle "filmkritikusok" sem csak jókedvükből csinálják.


Ha viszont árulni akarod a cuccaidat, akkor arra szerintem facebook a megfelelő hely, az egyik ismerősöm is így csinálja. Csinálsz egy külön profilt a "vállalkozásodnak", aztán oda föltöltöd az általad készített remekműveket. Az ismerőseid megkéred, hogy lájkolják az oldalt, meg osszák meg, így sok helyre eljuthat a híre.

2014. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!