Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

3-4 éve folyamatos rémálmok gyötörtek. Álltalában olyan, hogy egy ismerősökből, vagy ismeretlenekből álló csapattal menekülök szintén ismerős vagy ismeretlen helyszínen. Elsősorban zombik elől, de van, hogy szellemek, vámpírok (nem, nem Edward féléktől...)elől is. Úgy önmagában ez nekem nem lenne rémálom. Ezek azért rémálmok, mert rajtam kívül mindenki meghal. Tehát az álom végére csak én maradok meg a csoportból vagy elbarikádozott szobába, vagy futva. Többnyire háztól házig menekülőnk. Beszaladunk és próbáljuk kint tartani őket, ami ha sikerül akkor kiderül, hogy bent is van 1-2 zombi. Ez szerencsére pár hónap után elmúlt.

De tegnap megint előjött és az az álom sokkal rosszabb volt. Most egyedül voltam az egész kezdetén. Az egyetememhez hasonló helyen voltam. Mindenfelé rohangáló zombik voltak, emberek szinte alig. Sikerült egy drótkerítéssel elkerített részhez érnem és becsukni a kaput. Nem tudtak elkapni, de döngették a kaput és a kerítést is. Közben észrevettem, hogy az ereim feketednek és fáj a kezem, mintha én is elkaptam volna, de kigyógyultam belőle valamiért. Jó pár percig eltartott ez, amikor páran megjelentek és a kapu tiszta lett, gyorsan beengedtem őket és úgy döntöttünk, hogy tovább megyünk abba az épületbe ahova a kerítés mint egy folyosó, vagy ösvény vezetett. Hát nem kellett volna, bent csak úgy nyüzsögtek a zozók (és az épület belseje nagyon hasonlított a gimnáziumhoz ahova jártam). Gyorsan besiettünk egy terembe. Mindenki miután becsuktuk az ajtót hátrált tőle és reménykedett, hogy nem nyitnak be. Nem zártuk be csak becsuktuk, így én elkezdtem elbarikádozni. Aztán valaki kopogott az ajtón és kérte, hogy engedjük be gyorsan, hát elszedtem a barikádot és beengedtem, furcsa mód nem láttam mögöte egy zozót sem, így kinéztem, ezt szintén kihagyhattam volna, mert így észrevettek és még időm se volt becsukni az ajtót, már nyomták is vissza és be is törtek. Én a falhoz estem és magzat pózban a fejem a térdem közé dugtam és a kezemmel a fülemet nyomtam. Csak sikításokat hallottam, meg a zozók üvöltését. Aztán amikor felnéztem az egyik rám nézett és egyszerűen kikerült, mintha közéjük tartoznék. Aztán felkeltem.


Mitől álmodom ilyeneket? Mit akar üzenni a tudatalattim? Miért nem tudok egyszer meghalni az álmomban én mások helyett?



2014. máj. 25. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlhajszolt vagy.Szeretnél egy kicsit kikapcsolódni a napi hajtásból, az állandó társaságból, de talán nem találsz módot rá, hogy egy kicsit visszavonulj az emberektől és tennivalóktól.

És igen, a mai világ elvárásaiban, tennivalóiban sajnos sok ember "elzombisodik".Ezt is igaz.Ne járj így te is.

2014. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fene a fantáziád :)
2014. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Keress fel egy jó Pszichológust

Privátban tudok 1 jót ajánlani ő a legjobb ebben

2014. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem rengegszer meg akarnak ölni az álmaimban, háború, fejvagászok... de én élvezem, mert szeretek túlélni, és harcolni az életemért, a másik életéért. Neked meg az életedben is biztos mindig bántanak/üldöznek és ez bépülhet az álmaidba. (ha meg nem , akkor tököm tudja mi ez.)
2014. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Álmok miatt pszichológushoz fordulni?Annyit értenek az álmokhoz, mint tyúk az abc-hez.

Persze bármilyen álomból ki lehet hozni valamilyen lelki vagy személyiség vagy anyám kínja bajt, csak akarni kell.

2014. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát pszichológust majd akkor ha már nem merek elaludni. :)

Azt a részt én is szeretem, hogy menekülök, bár néha nem (azért nem mindegy, hogy egy csapat gyorsan sprintelő tetőtől talpig véres, ordítozó félig megrágott arcú zombi akar megölni, vagy egy csapat olyan zombi aki mindig átesik a másikon és szinte hagyja, hogy agyonverjem), de én nem tudom megmenteni a többieket, mindig mindenki meghal. Ez volt az első álom amikor el tudtak volna kapni, de valamiért elfutottak mellettem.

Amikor elkezdődtek a rémálmok, akkor valóban különc voltam, és néha bántottak, de ez egy elég erős szó ahhoz, tehát nem piszkáltak érte komolyabban. A helyzet a 3 év alatt annyit változott, hogy egyetemre mentem és itt már több a barátom, de a különcségem azért még megmaradt :)

Viszont a túlhajszoltság az lehetséges, mert vizsgaidőszak van. De ez nem hiszem, hogy elég ok.

2014. máj. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!