Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen tettem egy bidet, most...

Ebayen tettem egy bidet, most mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Láttam egy nekem tetsző ruhát 1465ft-ért plusz alá volt írva, h 462ft a szállítas, ezérticitáltam ra, de mikir megnézem a buying lapot az van odaírva, hogy 1465huf plussz 440EUR wtf??? Ennyit nem tudok, akarok fizetni a szállításért, egyébként a shippinghez worldwide volt írva es elolvastam mindet, ilyet nem találtam, a sellernek 5 csillagos a shipping feeje wtf help
2014. jún. 28. 04:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg belinkelnéd a ruhát, hogy el tudjuk olvasni milyen összegeket ír a valóságban?
2014. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem egyszer volt hogy megvettem valamit buy it now-al és még nem fizettem ki mert lusta voltam felmenni a honlapra elintézni a kifizetést tehát halogattam.Küldtek emailt hogy please pay for your item én meg gondoltam hogy jó majd ha ráérek. És végül addig halogattam hogy már "elavult" lett a vásárlás és nem volt ott az a kis gomb amire ha rákattintok továbbvisz a fizetéshez.Tehát nem volt már érvényes a vásárlás.Egyébként sajnos nem lehet bidet visszavonni max. vársz hogy valaki rádlicitáljon vagy ha meg is nyered nem fizeted ki és akkor ugye nem is küldi el és nem lesz belőle semmi. Sok szerencsét :)
2014. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!