Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet365 kifizetés, segítség?

Bet365 kifizetés, segítség?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy nyertem a mai nap 12e ft ot, és 14e től van kifizetés, de már nem akarok további téteket megjátszani(tudom magamról ilyenkor cseszném el) akkor ha felutalok még 2e-ft ot le tudom venni az összeget?

#sportfogadás #kifzietés
2014. jún. 29. 22:35
 1/5 anonim válasza:
Elvileg igen.
2014. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hookuszpook ***** válasza:
... gyakorlatilag nem. Mert szinte biztosan meg kell forgatnod egyszer az új befizetést. Vagy költséget számolnak fel. Irodánként változó, böngészd át a szerződési feltételeket.
2014. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amennyiben kifizetés előtt a befizetés teljes összegét legalább egyszer nem forgatja meg, úgy a bet365 fenntartja a jogot, hogy felszámolja a ki- és befizetéshez kapcsolódó költségeket. Szükség esetén az igényelt összeg ennek megfelelően csökkenhet.


bele kukkoltam, a megforgatás azt azt jelenti,hogy legalább egyszer játékba küldöm a pénzt bármilyen oddsal?


lehet felvetődöt miért nem fogadok többet, a vb kezdetén toltam fel 1500 ft teszt pízt, aztán egy stratégiát követek, és ha következő fogadást leadom akkor a stratégia egyik újabb szint szerint kellene fogadnom, amit meg nem akarok elkezdeni, mert 10 játék szükséges, hozzá, hogy valahogy is kijöjjek belőlle.

2014. jún. 29. 23:27
 4/5 anonim válasza:

Sajnos ez a hátránya az ilyen helyeknek.

Tippmixpron 500 forint a be- és kifizetési limit.


Esetleg egy élő fogadást megpróbálhatsz. Kinézel egy második félidőt, ahol már legalább 2-vel vezetnek. Nagyon kis szorzó. Pl: a mai esti vb meccsek.

2014. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy kalappal! A Bet-at-home is olyan feltételeket szab -mivel felhasználtam a bónuszkuponját-, hogy legalább 4 alkalommal kell megjátszanod min. 1.70-es szorzós meccseket.

Mire visszaforgatod, lespanglizod magad.

Ja, és most velük vagyok meccsben, mert már minden teljesült, csak éppen a kifizetés várat magára.

Természetesen telefonon elérhetetlenek!!!

Egy BET-AT-HOME telefonon elérhetetlen!!!

2014. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!