Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek melyik alak...

FIÚK! Nektek melyik alak tetszik a legjobban? (képek)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


[link]


[link]


[link]


(bocs hogy az utolsórol ennyi képet küldtem, de így látszik jól, sajnos nem találtam 1 olyan képet ahol rendesen látszik az alakja :) )


2014. jún. 29. 22:50
 1/8 Tatanka88 válasza:

De hisz ezek majdnem mind egyformák! :D

Az elsőt leszámítva nekem mind egyformán tetszik. Az első lánnyal nem az a baj, hogy izmos, az önmagában szép lenne, de nincs melle, és attól függetlenül, hogy eredetileg is ilyen pici-e neki, szerintem olyan benyomást kelt, mintha valami elmebeteg testépítő lenne, aki elvesztette a nőiességét.

Amúgy azt megtudhatjuk, hogy miért kérdezted ezt? Ilyen alak lenen a cél?

2014. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézed, nem ugyanolyan, ha a 2.-at és a 3.-at felcserélném, úgymond egy növekvősorrendet kapnánk testzsírszázalékot illetően :) oké, ez hülyén hangzik, de ha megnézed az első lány a tipikus izmos lány kategória, a 2.3. a szálkás, szinte alig lehet látni rajta hájat, a 4.-en meg azért egyértelműen látszik popó környéken, comkörnyéken hogy van mit fogni rajta :D És nem, nem azért kérdeztem mert bármelyik alak is cél lenne, csak egyszerűen kíváncsi voltam egy normális férfinek, fiúnak melyik jön be jobban, hiszen annyira 1.3. típusú lányt látni mostanában, kíváncsi voltam a fiúknak is ezek jönnek-e be.
2014. jún. 29. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, 1. 2. típusú lányt látni mostanában
2014. jún. 29. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
4
2014. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. tetszik a legjobban. :)
2014. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a válaszok fiúk!!! :)
2014. jún. 30. 18:53
 7/8 anonim válasza:

Hát ha közülük kell választanom akkor a 4. utolsó.

De szerintem egy nő minimum 60kg és max.164 cm magas legyen.

Legalábbis nekem ez a véleményem.

2014. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
legjobb a 6.
2014. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!