Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy molett lany...

Szerintetek egy molett lany tetszhet egy olyan fiunak aki tegyuk fel barmelyik modell alkatu lanyt megkaphatna?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az esetek 95%ában nem.
2014. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha tetszel neki akkor ja. Ha a molett csajokra bukik, akkor rohadtul mindegy, hogy kit kaphatna meg...Hitler is megkaphatta volna Svájcot, de nem szerezte meg, mert nem az volt a cél. Én is azt hiszem elég sok vékony csinos csajt megkaphatnék, de nekem csak az én kis husi csajom jön be és őt imádom.
2014. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen.
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit jelent a molett. Csak mert ezt a szót azok is szeretik, akik jócskán túl vannak a molett fogalmán.

Ha van rajtad +10-15 kg, ami normálisan oszlik el, akkor még akár tetszhet is, de minden +kg-al csökken az esély.

Sőt szerintem már a +15kg is sok, de már a 10 is. Én a +5-10kg köztit még szeretem bizonyos lányokon, de ahhoz olyan arc, stílus, és eloszlás kell.

2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#2 koszonom hogy leirtad a szemelyes tapasztalatod
2014. jún. 25. 13:07
 7/16 A kérdező kommentje:
#KecskeLovas szerintem nem erdemes belemenni a kilokba .... kulonben is mihez jon az a +15kg ... es ha meglatsz egy lanyt rokton megkerdezed hogy hany kg nehogy tullepje a hataraidat .... kinezet nem= suj legalabbis szerintem , mert a sujunk az sokmindentol fugg es a zsiron kivul a csontok sujossagan a test viztartaman stb.
2014. jún. 25. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Általában egy normál magasságú, azaz 168-170 körüli lányt veszek alapul. Persze hogy függ az izmon meg minden máson, de aki molett az általában nem izmos, hanem hájas. És abban 10-15 kg igen csak meglátszik. Amúgy meg azért mondtam 10-15 kg-t, mert ilyen lányokkal már találkoztam, és alatta még elment egyik-másik, felette meg ezen a szinten meg nem. Amúgy sem az izmot számítom be a pluszba, hanem a zsírt.

Nem tudom hogy ebbe a kérdésbe vagy egy másikba írtam-e le, de írtam is, hogy függ azon, hogy hogyan oszlik el.

2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És mihez jön? Például a normál testalkathoz...
2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a normalis testalak az szubiektiv mert lehet hogy egy lany az egyik ember szerint normalis a masik szerint gebe , vagy egyik ember szerint normalis a masik szerint hajas
2014. jún. 25. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!