Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi fogott meg titeket legjobba...

Belive001 kérdése:

Mi fogott meg titeket legjobban a vámpírnaplókban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 14:15
 1/5 hunbula ***** válasza:

Helyesek a srácok, meg a misztikus-titokzatos hú mi fog történni jellege az első pár epizódnak, aztán már csak simán érdekelt, most akkor mégis ki a fenével fog összejönni az a... :D

Tudom, olcsón elkeltem én is, sebaj :)

2014. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga a történet. Ja , meg Damon. :D
2014. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neszi Petra válasza:
ez a vámpíros sztori:D jaaa és öhhhm DAMON SALVATORE<3333 :P
2014. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ian Somerhaldert imádom az összes filmjét sorozatát ismerem/láttam.Így hát nagyon imádom a sorozatot (a gyengébbek kedvéért Damon szerepét alakítja) Amúgy valójában Ian Somerhalder és Damon Salvatore teljesen különbözik ha megnézzük ugyan is a két "karakter" tökre különbözik egymástól. :)
2014. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Damon és Elena kapcsolata!! Hogy ugyan melyik részben lesznek végre már együtt.....Remélem Damon visszajön a 6.évadba..egyszerűen imádoom"!:D <33
2014. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!