Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jófej?

Mester KriszTina kérdése:

Hogyan legyek jófej?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várnák légyszives.. 14-éves lány vagyok és sokan nem nagyon bírnak mert fura vagyok azt mondják... Segítségeteket kérném hogyan legyek normálisabb hogy kedveljenek .. Én buta már az ereimet is vágtam de rájöttem hogy értelmetlen, nincs haszna se semmi... Családom bonyolult.. Életem ostromba az egész egy katasztrófa :( .. Nekem a hobbiaim a tánc, edzés (testépítés) rajz és vers és dal írás... Ami nekem örökké valóság míg ezt helyre állítom :'( Köszi nektek ha írtok sziasztok...
2014. júl. 1. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
You tuben keres rá Kassai Csillára. Mindenhol ott van az elérhetősége. Ő segít, az önismeretben, így a kérdésedre is választ kapsz, hogyan legyek jófej.
2014. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad!!! ;)

Ha megváltozol (negatívban) v utánzol vkit az még rosszabb... :/

2014. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek :)
2014. júl. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!