Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középsuliba megyek, milyen...

Középsuliba megyek, milyen legyek? Hogy öltözzek?

Figyelt kérdés
olyan vagyok hogy imádom haa körülöttem forog minden.szeretem ha néznek ha körbe rajonganak.De nem szeretném hogy előitéletesek legyenek velem.ezért kérem a segitségetek hogy évnyitora milyen sitlusu ruhába menjek.?Rózsaszin az elképzelésem , rózsaszin felső , kicsit kivágottabb,de elegáns ,rózsaszin retikül,rózsaszin feszülős naci és plattformos rüózsaszin magassarkú cipellőcske.És arra gondoltam kiszőkitetem a hajam , most vörös.Mit szóltok.?ha ilen szerelésbe mennék , nem néznének rám .furcsán?

2014. júl. 1. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendeztek gólyatábort nektek? Ott lehet ismerkedni. Nem a hogyan öltözzek kérdéssel. Ruhába.
2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs gója tábor.Ez egy magán iskola..teli gazdag sznob gyökérrel :S
2014. júl. 1. 15:19
 3/11 A kérdező kommentje:
*gólya
2014. júl. 1. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért is volt régebben jó az egyenruha.
2014. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fekete-fehér?
2014. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én inkábba rózsaszin hive vagyok.ha tehetem csak abba járok,fura lenne engem feketében látni pldául vagy akár fehérben..Az nem ios én vagyok
2014. júl. 1. 15:43
 7/11 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb hogy én magamat akarom adni,csak msáoknak erről az jut eszébe hogy "plázacica" pedig én nem ez vagyok.Ez az iskola kemény lesz elsőre..Sok gazdag sz ob beképzelt emberke,akik aszthiszik övék a vikág és mindent megtehetnek..Tartok etől az uj sulitől,nagyon
2014. júl. 1. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamu kerdes. Senki sem ilyen hulye alapjaraton.
2014. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.- komolyan gondoltam a kérdést -.-
2014. júl. 1. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy közösségbe vannak szabályok amiket be kell tartani. Tőlem mehetsz rózsaszínbe, de szerintem a többség nem ilyenbe lesz, tuti felhívod magadra a figyelmet. !
2014. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!