Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Nem akarom megint...

Segítség! Nem akarom megint bántani magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen vagdostam magam, volt lánccal, bőrrel ütöttem magam. Mindig nagyon szomorú és depressziós voltam, és volt is egy öngyilkossági kísérletem. Azután megpróbáltam talpra állni, de most megint kezdek ebbe "visszaesni"... Egyre többet gondolok arra hogy megint vagdossam magam, vagy ilyesmi.. Úgy érzem egyedül vagyok, hogy nem tudok kire számítani, hogy nem szeret senki és hogy nem is fog.. hogy az életem értelmetlen és nem is lesz értelme soha, mert az egyetlen értelme volt barátnőm volt, aki átvert és lelki roncsot csinált belőlem.. azt ne írjátok hogy menjek pszichiáterhez/pszichológushoz, mert megjártam mindkettőt és nem segítenek, max telegyógyszereznek..

19/F


2014. júl. 1. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!