Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zavaró kocsiforgalmat hol...

A zavaró kocsiforgalmat hol tudnám bejelenteni?

Figyelt kérdés
Elég forgalmas út mellett lakok, ami még nem is lenne baj, viszont az itt közlekedő autósok ált. kb 70 el mennek az 50 helyett. A normális sebességgel közlekedők nem annyira zavaróak, de a nagyrész gyorsan megy és az nagyon.... + a motrosok is itt huzattják meg.
2014. júl. 2. 00:57
 1/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem csak az idődet pazarolnád a jelentgetéssel,gondolom főút így a zajjal számolnod kellet mikor oda mentél.

a kedvedért pedig nem fognak főútra fekvőrendőrt rakni,trafizni így is szoktak szóval nem tudom hogy mit vársz mit fognak tudni kezdeni a helyzettel.

2014. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha trafiznának akkor nem mennének olyan gyorsan...
2014. júl. 2. 19:07
 3/5 dirtboy ***** válasza:

Már hogyne mennének,nem hiába van a sok büntetés.

Nyilván ha előre jelentenék hogy azon a szakaszon mérni fognak akkor nem ,de egyébként meg ugyan úgy gyorsabban mennének.

Neked nincs autód vagy ezt még hogy nem tapasztaltad ki?

2014. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Városban 50 et betartom, ha már ez a szabály.
2014. júl. 23. 22:49
 5/5 dirtboy ***** válasza:

az érdekes,én meg néha pont azért vagyok ideges hogy mi a p icsáért mennek 50el a városban,csak mert itt 60as tábla van.


nálatok meg 50es nél mennek 70el.

2014. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!