Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen nagyon nagy dilemma...

16 évesen nagyon nagy dilemma előtt állok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mostmár komolyan kell gondolkodnom a továbbtanulásról és a jövőnről és nem tudom mit csináljak. Az egyik opció, hogy elmegyek egyetemre az USA-ba és ott diplomázom (folytatom az életemet?). Ez körülbelül 30-40 millió forint is lehet. De eszembe jutott, hogy 30-40 millióból talán már vállalkozni is lehetne és egyetemre se feltétlenül kéne járni. Nem tudom mit csináljak. 16-17 évesen elég nagy döntés (ilyen összegekről határozni) és bizonytalan vagyok, mi van, ha a rossz utat választom.

Kort és nemet légyszi írjatok.



2014. júl. 3. 00:53
 1/3 anonim válasza:
66%

Van 30-40 milliód?

És aggódsz a jövőn???

2014. júl. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanulás mindig jó befektetés (főleg külföldön), persze nem árt előtte tisztában lenni a képességeiddel, azaz hogy képes leszel-e végigcsinálni.


32F

2014. júl. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindekeppen egyetem. Utana lehetsz vallalkozo ha akarsz. Meg az is lehet hogy addig raebredsz, hogy hiaba van 40 milliod, attol meg nem lesz jol mukodo vallalkozasod, ugyanis ahhoz elso korben nem penz kell, hanerm tudas/piackepes otlet/vallalkozoi kepessegek. Ha ezek megvannak, a penzt mar konnyu eloteremteni.
2014. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!