Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni?

Lilu8989 kérdése:

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Nemetorszagban eltem tavaly, felvettem elofizetesesen egy telefont,volt fizetve is egz darabig,aztan nekem hazakellett jonnom csaladi dolgok miatt. Bankkartyamat nem szuntettem meg,hogy tudjak majd vonni az elofizetesi dijat(akivel ott eltem annak a fizetese ment a kartyamra) ez a szemely akivel kint eltem mondta nekem hogy fizeti a szamlat.

Kaptam par honapra ra emailben felszolitasokat hogy fizessem az elmarado osszegeket, csodalkoztam hogy miert nem vonjak. Aztan kb egy honapja mar behajtasra vittek az ugyet.az lenne a kerdesem hogy ilyenkor mi a teendo? Itthon nincs bejelentett munkam,fix jovedelmem se. Jah elfelejtettem mondani hogy a telefont haza hoztam magammal amit elofizetesesen vettem es nem tiltottak. Kerem csak olyan irjon aki tudja is.nem tudom mi tevo legyek.koszonom a valaszokat



2014. júl. 3. 07:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!