Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az válaszoljon aki átélt már...

Az válaszoljon aki átélt már ilyet. Milyen az első gimis év. Nehéz? Izgalmas? Vicces? Hogy keressek új haverokat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze már kétszer is
2014. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első 2-3 hónap a beilleszkedési idő, az alatt összekupálódik az osztály, az első évben kialakul minden, barátság, kapcsolatok, társasági kör, stb. Csak ne ülj a sarokban mindig, mert akkor kifognak és piszkálnak. Nem vészes egyébként, túllehet élni. Nem mondom, hogy nehéz, mert jóval keményebb és nyersebb az anyag mint általánosban, de kilehet bírni.
2014. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az első év izgi és vicces:D Haverjaid úgy lesznek ha nem vonulsz el a társaságtól hanem velük vagy és BESZÉLSZ!:D Szólj hozzá a témához, ha csak pár szót is. Ha nagyon nem jut eszedbe semmi akkor csak helyeselj:D

Remélem segített a válaszom :)

2014. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nem nehéz, viszont izgalmas! :)

Tényleg ne vonulj el, beszélgess azokkal akik melletted, körülötted ülnek órákon, aztán magától kialakul minden, ha nyitott vagy. Én előző nyáron nagyon sokat görcsöltem, de fölösleges! Mindenki talál barátot, aki nem bunkó, és nem néma ;) Most egy éve vagyunk osztálytársak, és mindenkinek megvannak a barátai. Szóval ne görcsölj rá.

2014. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett. (most végeztem, bár én csak előkészítős voltam)

Igen, fontos, hogy légy nyitott, barátságos, segítőkész és a többi apróság :)) Az sem árt, ha már az elején ráállsz a tanulásra, mert akkor sokkal könnyebb lesz utána. Tudom, hogy ez már szinte klisé, de hidd el, így van! :) Sok sikert!:)

Ja, és ki ne hagyj semmi közös programot! Ne félj a gólyaavatótól, annyira nem vészes, és az lebegjen a szemed előtt, hogy jövőre te szívathatsz :))

2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!