Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most inkább a lányokhoz...

Most inkább a lányokhoz szólok! Szerintetek az gáz hogy ha egy fiú sír? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este megnéztem a felhők fölött 3 méterrel cimű filmet és a végén olyan volt mint ha teljesen átérezném a lány,fiú érzéseit és nagyjából én is ugyan úgy könnyeztem mint ők


bunkók kerüljetek köszi



2014. júl. 4. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt, nekem kifejezetten bejön, ha egy fiú nyíltan kimutatja az érzéseit és nem próbál tesztoszteronállatot játszani. :)
2014. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Lehet ölelgetni:)
2014. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha véletlenül lánnyal nézem és ott "bőgöm" el magam nem fog kinevetni? 16/f
2014. júl. 4. 12:22
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy, ti mit tennétek?
2014. júl. 4. 12:26
 5/17 anonim válasza:
Szerintem nem probléma,ha kimutatod az érzéseidet :)De ha mégis kinevet(ami bunkóság),ne foglalkozz vele!Sőt,a legtöbben valószinűleg veled együtt el lennének érzékenyülve,szóval,mint azt az előttem lévők is irták,lehetne egymás ölelgetni :)
2014. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú sír , az cuki.
2014. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És hogyha egy fiú verset ír?
2014. júl. 4. 13:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Az sem gáz.
2014. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
88%
miért lenne gáz? Néha van a fiúkban több ösztrogén vagy a lányokban több pasi hormon. Ennek semmi köze a neki identitáshoz. Szerintem rendben van :))
2014. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú verset ír, én elolvadok. :D IMÁDOM a költészetet.


Szerintem ne aggodalmaskodj ennyit ezeken a dolgokon, aki ilyenek miatt kinevet/gáznak tart, az saját magát minősíti.

2014. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!