Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez is apakomplexus?

Ez is apakomplexus?

Figyelt kérdés
a 30-40 év körüli pasik jönnek be nekem, vagy képzelném őket apukám helyébe vagy olyan személynek akire számíthatnék viszont nem tudok ezzel mit kezdeni nem tudom hogy ez gáz-e vagy tök normális ilyen korban. 16/L

2014. júl. 4. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:
de az apukámmal nem rossz a viszonyom, csak keveset van itthon. És valahogy a korombeliek közül senki sem jön be valahogy olyan kisfiúsak. viszont a 30-40 év körüli öltönyös férfiaktól egyszerűen elolvadok, akikből úgy árad a felnőtt, érett komolyság. és ezzel nem tudok mit kezdeni, mert nem tudom hogy normális-e
2014. júl. 4. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt nem hívnám komplexusnak. A pszichiátria nagy rákfenéje, hogy minden, a megszokottól eltérő motívum mögé valami komplexust misztifikál.

A nők természetüktől fogva jogos igénye a biztonság érzése. Egy öltönyös úriember azt a képzetet kelti, hogy ő képes ezt megadni. Majd ha 25 éves korodban azt veszed észre, hogy az ideáid is veled öregedtek, tehát a 45-50 éves pasik jönnek be, akkor kezdhetsz aggódni. Addig felesleges.

2014. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!