Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszik egy fiu?

Mit csináljak ha tetszik egy fiu?

Figyelt kérdés

Egyszer mondta a nevem a suliba hogy .... Es en koszontem neki. Aztan ra irtam facen hogy hogy

Mondta a nevrm a suliba o meg azt valaszolta csak ugy aztan mondtam hogy ja ertem aztan urt ra egy smilet vissza irtam nrki egy smilet es irt egy szivet arra egy puszis fejet irtam de az elotte beszrltunk meg minden. Es egydzer lattam hogx a suliba oda akart jonni hozzam de csak a szemem sarkabol de egy srac mrg fogta a kezet es el huzta es nem akar oda jonni hozzam en meg felek oda menni amikor varosba voltunk meg kerdeztem tole hogy hogy van errre o jol es te en is valaszoltam hogy jol aztan meg kerdeztem eeees mit csinalsz?:D latta de nem valaszol de egyszer annyit kerdeztem tole hogy meg kerdezte hogy miert kerdezek tole ilyen sok minden azt mondtam ra hogy csak ugy unatkozok. Es ti mit javasolnazok? Nemetben lakunk es ugyan abba a suliba jarunk es nemetul beszelgetunk mert nem tud magyarul. Legyezii surgos lenne es kellenenel a tanacsok hogy mikor erdemes ra irni oda menjek e hozza miert/ miert nestb elore is kodszom a valaszokat:)


2014. júl. 4. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi egy mondatot ki hagytam hogy arra mondta hogy csak ugy mert meg kerdeztem hogy hogy hogymmondta a nevem a duliba akartal vrlrm beszelni es akkor arra irta hogy nem. Csak ugy haha:D
2014. júl. 4. 15:27
 2/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12. evesek vagyunk mind ketten. Ja es bicdi az iras miatt telon vagyok mindig
2014. júl. 5. 07:57
 5/5 anonim válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá. Élőbe is beszélgessetek sokat. Majd egyszer térj rá, hogy van-e barátnője, tetszik-e valaki stb. Sok sikert
2014. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!