Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2013. augusztus elején eladtam...

2013. augusztus elején eladtam a kisbuszom és most kaptam súly adó csekket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013 augusztosban eladtam a Nissan Vanette típusú kisbuszom(ami kivont vonva átmenetileg a forgalomból) adásvételi szerződéssel okmányirodába leadtam a papírokat .

Napokban kaptam egy levelet hogy az autó forgalomba helyezték 2014 Június elején és az autó az én nevemen van és az üzembetartó is én vagyok és hogy be kellene fizetni a súly adót . ma bementem az okmányirodába és semmit nem találtak az autórol csak hogy még mindig az én nevemen van .mit tudok tenni ?az se lenne rossz ha valahogy visszakerülne az autó de az lenne a lényeg hogy hogy tudnám rendezni a papírokat ? vagy mit tegyek ? ja és aki megvásárolta az autót valami német autókereskedő cég elméletileg és nem veszi fel a telefont . esetleg valami ötlet ? előre is köszönök mindent :)


2014. júl. 4. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha bejelentetted az eladást, az okmányirodában, akkor nagy baj nem lehet.
2014. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!