Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 fiú az iskolában aki...

Van 1 fiú az iskolában aki tetszik nekem. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van 1 fiú az iskolában aki tetszik nekem. (2 évvel idősebb mint én.) Csakhogy b.pestről jött egy másik lány (egy évvel idősebb) akibe a fiú belezúgott. Van a fiúnak egy haverja aki szerelmes belém(velem 1 idős.) Közben a lány kiköltözött külföldre. Mit csináljak?

2014. júl. 4. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Édes hármas.
2014. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amanda03 válasza:
először is mond meg a fiúnak a haverjának hogy nem szereted.utána pedig óvatosan derísd ki hogy a fiú akibe szerelmes vagy mit gondol rólad :) de fontos az hogy túl van-e a fiú a lányon. sok sikert :)
2014. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen Amanda03nak igaza van én is jártam így hogy tetszett nekem egy srác akinek a legjobb haverjának tettszettem és azt tettem amit Amanda03 mondott! Szóval hajrá! :)
2014. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!