Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az bűnpártolás, ha láttam egy...

Az bűnpártolás, ha láttam egy rongálást, és nem jelentem a Rendőrségen?

Figyelt kérdés
Ma délután 12:50-perckor éppen pihentem a Budapest XII-kerület Mindszenti bíboros tértől,10-méterre található kutya futtatóban egy padon,mikor arra lettem figyelmes,hogy surranó,hangot hallottam,és meglepődtem,hogy egy időskorú,60-65-év körüli őszhajú,szemüveges férfit láttam,bőr akta táskával,fehér ingben,és éppen a kulcsával két autót karistolt össze. Egy Toyotát,és egy Volvót. Rám nézett,és elment. Nem mondott semmit,majd az 53-as busszal nyugodtan elment. Én a két autót messziről megnéztem,és mély friss karcolást fedeztem fel rajtuk. Nem mertem semmit tenni,nehogy galibába keveredjek. Szólni nem mertem,a tulajnak,mert még a végén rám fogták volna. Ha az Én autóm lett volna,a vén trotty,most az intenzíven feküdne!

#nem fáj fejem?!
2014. júl. 4. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem bűnpártolás, hacsak nem biztattad, hogy csinálja nyugodtan.
2014. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!