Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A bűnözők védelme európai...

A bűnözők védelme európai sajátosság?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem Európában a bűnözők támogatva vannak.Jönnek ezek a bolond jogvédők és hazudoznak össze vissza meg minden hülyeséget kitalálnak hogy jaj mer szegény meg jaj megélhetési bűnöző.


A másik meg az emberi jogokkal való visszeélés.Meg kellene érteni hogy a bűnöző nem egyenlő a nem bűnözővel , nem érdemel olyan jogokat.

Külön bűnöző jogok kellenének.


Ki lehet jelenteni hogy Európában bűnpártolás folyik.

Vagy , egyszerűen szar a jogrendszer és a büntetőjog.


A bűnözőknek szenvedni kell és nem nyaralni a börtönökben.

Sok esetben a halálbüntetés is jó lenne.



2013. febr. 12. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Én a megélhetési bűnöző kifejezést eddig csak hozzád hasonlóktól hallottam.

Azt, hogy ki a bűnöző, a bíróság feladata eldönteni. Az, hogy már egy gyanúsítottal szemben is olyan kényszerintézkedés foganatosítható, ami egy nem gyanúsítottal szemben nem, szerintem teljesen megfelel az általad elvárt jogi különbségtételnek bűnözők és nem bűnözők között. Szóval nem is értem miért reklamálsz.


Európában nem tudom mi folyik. Szerinted bűnpártolás, szerintem meg a fejlett világban az egyik legjobb közbiztonsággal rendelkező országok itt vannak, annyira nem csinálhatják rosszul.


Ha annyira üdülés a börtön, akkor meg talán költözz oda.

2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos az,a jogvédőkhöz be kellene költöztetni néhány védelmük alatt álló patkányt meglehetne már pár nap múlva tudni hogy ki a hobbi és ki a megélhetési jog védő.A leg nagyobb baj hogy nem ügyvédhez bíróhoz törnek be.
2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rémuralom ***** válasza:
24%
"A bűnözőknek szenvedni kell" - Tényleg? Azt hittem, emberek vagyunk. Azt hittem, az embereket nem olyan ösztönök vezérlik, mint az, hogy örülünk, ha mást szenvedni látunk. Azt hittem, az emberiség közös érdeke, hogy minél több ember sorsa legyen a boldogság, és minél kevesebbé a szenvedés. Másnak szenvedést okozni vagy kívánni nem szép dolog, és nem, nem érdekel, hogy van rá magyarázat, mert dehátőkezdte.
2013. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
29%
A kérdésben feltett marhaságot ilyen Kurucinfó színvonalú helyekről szedte a kérdező? Mert mondjuk Bécsben a legsötétebb bevándorló negyedbe is tök simán be merek menni egy sötét mellék utcában, itthon meg fényes nappal kirabolnak a 6-os villamoson. Szóval mire alapozod ezt a marhaságot?
2013. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Európában nem az, csak itt!
2013. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komplikato az egyik holland a másik londoni video


[link]


[link]

2013. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szörnyülködve olvasom itt a hozzászólásokat. Valami nagyon nincs rendben ezzel a világgal. Az jön le a válaszokból, hogy szégyellje magát a becsületes ember, aki felhúzza magát azon, hogy mocskos bűnözők ellopják a nehezen, munkával megkeresett értékeit, és akik talán helyben is hagyják kicsit. Hát gratulálok! Szerintetek arra kell nekik az ellopott pénz, hogy ételt vásároljanak maguknak meg a családjuknak? Ébredjetek már föl! Maximum talán 1%ban. A többi: játékgép, cigaretta, alkohol, drog.

És ti ilyeneket védtek? Szégyen!

Érdekes módon az áldozatokkal senki sem ennyire empatikus, csakis a bűnözőkkel.

2013. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!