Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felek a halaltol. Mit tegyek?

970630 kérdése:

Felek a halaltol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok , parkapcsolatban elek a baratnommel tobb , mint egy eve ,van egy szep csaladom , nincs rossz eletem ,megis letort es szomoru vagyok mostanaban ,mert egyik ejszaka lefekudtem es elkezdtem gondolkozni sok mindenen es utana a halalra. Bele gondoltam ,hogy milyen lesz ,ha meghalok..mert most itt vagyok ,de akkor mar nem leszek ,es hirtelen elkezdtem reszketni es elsirtam magam. Felnyomtam a villanyt es fel oran keresztul lehajtott fejjel ultem es csak sirtam ,es a szeretteimre gondoltam. Fel akartam kelteni anyat ,hogy legyen valaki velem ,de nem mertem elmondani neki ,hogy mi tortent. Azota az este utan nagyon nehezen tudok elaludni es egyre tobbet gondolok a halalra. Mit tegyek???? ,hogy ez elmuljon???? Segitseget elore is koszonom.

2014. júl. 5. 01:24
 1/1 anonim válasza:
100%

Én ha valamitől nagyon félek imátkozni szoktam .

Én is sokáig féltem a haláltól ! De én nem a sajáthalálomtól hanem a szereteim halála miat .

És miután szoltam egy párszót jobban letem mert meg nyugotam . De én mondjuk csak 12 éves vagyok .

2014. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!