Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyéni kresz gyakorló programm...

Egyéni kresz gyakorló programmal vizsgára készülés érvényes 2014-ben?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdés helytelen megfogalmazásáért, így engedte kiírni. Az lenne a kérdésem, hogy az egyéni kreszgyakorló programmal (2.81 valami kék bogár szerűség ikonnal) fellehet készülni vizsgára? Mármint még mindig ugyan az érvényes-e? A kérdések megegyeznek vagy már nem azok? Most 07.10-én vizsgázok, és izgulok. Elolvastam a könyvet, és ezen a programon aránylag átlagban 73-74 pontos teszteket csinálok, szerintetek sikerül? (kb 60 tesztet csináltam)

Köszönöm a válaszokat.:)



2014. júl. 5. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesapám tavaly év végén tette le a D, valamint idén 1 hónappal ezelőtt az E kategóriát a Gyakorlóprogrammal. Érvényes, különben nem adták volna. Ez esetben például maga az iskola adta a CD-t, mivel ők ezzel dolgoznak (egyébként a százhalombattai Budiás autós iskoláról van szó, nem egy noname tanfolyamról) elsőre sikerült neki 97, illetve 100%-osra.
2014. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de én netről töltöttem le.:D és a kérdések, ugyan azok voltak?
2014. júl. 6. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.pár hete tettem le B kategóriás kresz vizsgám.elsőre áttmentem.csak a gyakorlóprogrammal gyakoroltam,én is netről töltöttem le.ugyan az a program,csak annyiban más hogy ott egyik sarokba ottvan a hivatalos szimbólum.a kérdések ugyan azok voltak,1-2 szórend volt más.
2014. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm.
2014. júl. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!