Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároljak-e a gruppiactól?

Vásároljak-e a gruppiactól?

Figyelt kérdés
Mert olvastam róla rosszat is blogokon,és itt a gyakorikerdesek.hu-n is,bár ezek többnyire elég régen íródtak.Viszont jókat is olvastam róla,vannak akik tökéletesen meg vannak vele elégedve.Akkor vegyek-e tőle vagy sem?
2014. júl. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bár gruppiról és gruppi extráról vásároltam, mindkét alkalommal 2 munkanapon belül hozták a rendelt késkészletet.


Nyilván kínai bóvliról van szó, amit százával berendelnek alibabáról, de ennyi pénzt szvsz megér. Azért meg kell válogatni mit vesz az ember, az elektronikai cuccokat (kamera, telefon, tablet, stb) nagy ívben érdemes elkerülni.

2014. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne vásárolj,engem átvertek egy kinai vacakot küldtek,amit vissza küldeni se éri meg,mert Slovákiából küldték!!!
2014. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!