Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondtok olyan természet...

Iskolások kérdése:

Mondtok olyan természet feletti lényeket amit tükörben vagy tánccal lehet megigézni?

Figyelt kérdés
Olyan igézéseket vagy weboldal neveket szeretnék amin valami túlvilági lényt lehet megigézni és nem kellenek hozzá többen mint 2 ember (gyertya és cigi nélkül) !
2014. júl. 6. 13:33
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nem akarnak veled kapcsolatba lépni. Ha akarnának, megtennék. Nem vagyok médium (úgy hallottam tényleg léteznek, csak sajnos a legtöbb kamus), de nem biztos, hogy jó ötlet lenne kapcsolatba lépni túlvilági dolgokkal. :S

-Halálkomoly válasz.

De próbálkozz nyugodtan, ha szeretnél, nem lebeszélni akarlak. Szerintem gondolatban próbáld meg, hogy nagyon koncentrálsz rá vagy valami, (én még sosem próbáltam).

2014. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!