Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok egy jó erdőt egy falu...

Tudtok egy jó erdőt egy falu mellett, ahol nincs nagyon ellenőrzés, és meg lehet húzni magad egy darabig?

Figyelt kérdés
Hogy ne tűnjön furának: Vannak kisebb problémáim a családon belül, és mostmár kezd elegem lenni mindenből, úgy eltűnnék mindenki (akár civilizáció) elől is. Olyan helyre gondoltam, ahol ha szükség van emberek segítségére akkor ne legyen túl távol, de egyben ne is jöjjenek rá, hogy az "erdőben lakom". Fontos lenne, hogy ne legyen valami nagyon figyelt erdészeti terület. Jó eséllyel nem egyedül megyek majd, elvileg lesz velem mégvalaki. Tudom hogy furcsának hat, meg őrült ötlet, de egy próbát megér, szeretem a kalandokat :) Én eddig a Gyepes-völgy egyik részén döntöttem, mert van kútház, kisebb patak a közelben, fenyők, kissé dombos vidék. Várom a javaslatokat, és kérem a kérdés legyen a téma, nem pedig az őrült ötletemen való csámcsogás. Előre is köszi!

2014. máj. 29. 02:16
 1/2 anonim válasza:
Hihetetlen mennyi hülye van az oldalon.
2014. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha 18 éven aluli vagy, nem hiszem, hogy lenne belőle gondod, de a szüleidnek viszont igen. Ha 18-on felül vagy, próbálkozz pénzt gyűjteni és valami tanyára költözni. Nincs jobb tippen, bocsi.
2014. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!