Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most kisse hulye kerdes...

Ez most kisse hulye kerdes talan. De erdekele. Sok ido utan ha idaig valaki jo ejt kivant beszelgetes utan es ez elmarad az fajhat?

Figyelt kérdés
hosszu ideje mondjuk megy a levelezes es az nem szamit bunkosagnak ha az illto tudja nagyon is jol h a masik erre var de azert sem irja? Pedig nincsen koztuk semmi egyeb csupan csak baratsag meg levelezes de koztuk soha nem volt lesz soha semmi. Ez erdekelne h kinek mi a velemenye errol.

2014. júl. 7. 00:28
 1/7 A kérdező kommentje:
azert sem tudom ezt leirni bovebben mert a kerdes ki irasanal megvan ez szabva h mennyit lehet irni igy sokszor nem futja reszletessebb leirasra es en nemtudom
2014. júl. 7. 00:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Off: dehogynem tudsz részletesebben írni! nézd meg, hogy hányan írnak egész kitániákat!


On: nem tudom elképzelni a szitut! Szóval megy a duma, aztán félbeszakad? Vagy van azért valami lezárása?


Mellesleg nem lehet, hogy a másik arra vár, hogy ne mindig neki kelljen először jó éjt mondania?


Ha a beszélgetés alatt kevdes és bőbeszédű, és nem kell perceket várni a válaszaira, akkor szerintem nem számít az a jó éjt.

2014. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szinte minden nap kommunikalunk...es volt mar tobbszor h eloszor en kivantam jo ejt aztan erre mar nem reagalt csak ki irta h latva van..meg volt h azt is mondta ha valaki elkoszon utana mar minek irna hiszen az illeto mar elvileg alszik mivel elkoszont
2014. júl. 7. 07:48
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy meg altalaban normalisan valaszol mindig
2014. júl. 7. 07:50
 5/7 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Húúúú az a fránya facebook azzal a qrva "látta" funkciójával....

Egyébként nekem is van, hogy csak annyit mondok szia, mert elég jól ismerjük egymást, feleslegesnek tartok minden köszönési formát mindig leírni.... És egyébként is nem ez számít, hanem, hogy beszéd közben milyen..

2014. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elso valaszolo: Igen megy a duma es reszerol mikor elmegy aludni abbarad es en csak kerdezek meg irok aztan jovok ra hogy hoppa mar magan beszelgetest folytatok ismet mert ez gyakori az illetonel. Nekem meg nem esik jol es emlitettem neki. O erre azt irta nem kotelessege elkoszonni mert ez folyamatos beszelgetesnek szamit
2014. júl. 23. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Idaig oke is talan hogy ott hagy csak ugy szo nelkul, de olyan is sokszor megesett, hogy elobb megkerdeztem marad e meg o mondta hogy nem erre en jo ejt kivantam..o elolvasta en meg picit vartam aztan ennyi
2014. júl. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!