Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Garabonciás Kommuniká...

Milyen a Garabonciás Kommunikációs és Üzleti Szakközépiskola? Érdemes-e járni oda?

Figyelt kérdés
Most leszek 8-os,tanácsot szeretnék tőletek kérni. Szeretnék járni oda grafikusként, csak szeretném tudni azoktól, akik már jártak/járnak oda, hogy milyenek a diákok, a tanárok, a tanulás, a tanitás. És érdemes járni oda? Nagyon megköszöném a normális válaszokat.

#középiskola #iskola #tanács #grafikus #Garabonciás #Garabonciás Kommunikációs és Üzleti Szakközépiskola
2014. júl. 7. 12:35
 1/1 natuu válasza:
szia :) én oda járok grafikusként és nagyon jó a közösség. A tanárok jófejek persze nem mind, meg ha nem figyelsz órán van olyan akit nem izgat. De tudnak tanítan.Vannak keményebb tantárgyak persze ez is tanártól függ. Én szeretem szerintem érdemes oda járni :)
2014. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!