Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 50 órás közösségi szolgálat...

50 órás közösségi szolgálat kell az érettségihez. De mi? Hol dolgozzam le? Az iskola bármelyik gondolatomra megkötné a szerződést?

Figyelt kérdés

3 -ra gondoltam. Szerintetek melyik a legjobb? Az iskola bármelyikre megkötné a szerződést???

Íme:


1.: Egy hajóra menni dolgozni (büfében árulni, jegyeket árulni, takarítani)


2.: Egy autókereskedésbe menni (kocsik takarítása, irodában papírok rendezgetése, internetre feltenni az autókat hirdetni)


3.: Fodrászatba menni (takarítani, rendet rakni, emberekkel beszélni, minden, ami el kell ott)



Nos??

Melyik a legjobb? Szerintetek?



2014. jún. 30. 22:02
 1/3 Grim13 ***** válasza:
2014. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megkötnék bármelyikkel(na jó,bordélyház kivéve),ahol fogadnak közösségi szolgálatos embereket,és van akár 1 ember is,aki az adott helyre akar menni.:) Mind a három hely jó,de én az autókereskedést választanám,lány létemre..:D Tök jó,lehet üzletet kötni,nekem ez tetszene.Meg még a fodrászat is jó,de a hajót is elfogadnám.Amúgy nem 3 helyen lehet ledolgozni az 50 órát? :)
2014. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocs, de amiket itt felsoroltál, egyik sem közösségi szolgálat!
2016. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!