Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne elmenni apámmal?

Nagyon gáz lenne elmenni apámmal?

Figyelt kérdés
Apám egyik munkatársának nem rég született babája, és hívták apámat is látogatóba. Párszor már találkoztam én is velük, de igazából nem nagyon ismerjük egymást. Szerintetek elmehetek apámmal babanézőbe, vagy inkább ne? 16/l
2014. júl. 8. 00:09
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg apukádat hogy elmehetsz-e mert téged nagyon érdekel hogy hogyan is néz ki a gyereke. Amúgy nem gáz mert most ugyan olyan lenne mintha egy anya csak a kisbabáját tárgynak tekintené vagy valami ismeretlen embernek. És ha valaki gáznak tartja tojd le magasról a véleményét mert a te véleményed a vélemény más nem szólhat bele.
2014. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Apu ajánlotta fel, hogy menjek, csak nem tudom, a szülők örülnének-e nekem. De ezek után majdnem biztos, hogy elmegyek.
2014. júl. 8. 00:16
 3/4 anonim válasza:
Apukád munkatársánál vendég vagy ahogy apukád is. Szerintem apukád mondani is fogja hogy mész te is és akkor fel tudnak készülni (ha csak apukádat várták) de szerintem nem lesz nekik baj ha elmész
2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!