Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég egy napra 500-1500 kalória?

Elég egy napra 500-1500 kalória?

Figyelt kérdés
Anyukám nem vesz nekem enni, kiszámoltam körübelül amit itthon össze tudok enni az ennyi. Most vagyok 45-50 kiló 168cm és 13 éves.

2014. júl. 8. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi 500 kalóriával már kórházban lennél. Az 1500 lehet elegendö is lehet a korodhoz képest, de valószínüleg nem jól számolod a kalóriákat.


Írd le pontosan, hogy miket eszel egész nap, de a nassolgatásokat meg üdítöket is, és utána számold ki. A kalóriabázis.hu oldalán elég, ha beírod, hogy mit ettél, és az kiszámolja neked a kalóriákat meg az összetételt is.


A legtöbb ember sokkal kevesebbre saccolja, amit megeszik, mint amennyi a tényleges.


Mellesleg a súlyod a normálisnak megfelelö, mégha közelebb is van az alsó határértékhez.

2014. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan amikor egy nap ennyit tudok enni, amikor több étel van akkor meg többet. általában egy nap zacskós levest,mirelit ételt eszem de van olyan amikor egész nap csak egy kenyeret tudok. Szoktam enni mézes kekszet, abba össz-vissz 400 kalória van, és vizet iszom egész nap
2014. júl. 8. 08:15
 3/4 A kérdező kommentje:
rendes ételt nem vesz nekem, csak mirelit,konzerves vagy zacskósat, vagy csak nassolni tudok
2014. júl. 8. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél hozzá még három 0-t és elég. Ugyanis kilokalóriáról beszélnünk.
2014. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!