Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez sok étel/kalória?

Ez sok étel/kalória?

Figyelt kérdés
Ma ettem 1 instant tésztás leves. Tudom, hogy nem túl egészséges és bűntudatom is van. Kb 386 kalória van benne. Ennyit ettem ma és ittam. Ez nagyon sok? Miért van bűntudatom? Már ha gyümölcsöt eszek is bűntudatom van sajnos :(

2013. okt. 25. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat te nem vagy normalis...

jo, az egy dolog, hogy az instant levesben nem sok hasznosithato tapanyag van, de nem ez fog megolni:D

inkabb elsorvadsz es a szived felmondja a szolgalatot 25 evesen, mert nem kap eleg energiat....

egy embernek naponta legalabbm1500 kaloriat meg kell enni!

ha fogyni akarsz, akkor sportolj, jarj el kocogni, uszni... de akkor meg 2000 kaloria kell, hogy normalisan tudd vegezni a feladatod!

a kaloria nem rossz! A kaloria nem bumos es nem gonosz! A kaloria energia, aminek koszonheted, hogy fel tudod emelni a kezedet, hogy meg tudsz mozdulni, hogy a szived ver!


Ne legyunk mar ostobak:(

2013. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!