Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményeket?...

Mi erről a véleményeket? 15milliós Európa Uniós támogatás?

Figyelt kérdés

erről lenne szó: [link]

szüleim mindenáron rá akarnak beszélni erre, de vannak kétségeim.. Szerintetek?



2014. júl. 9. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Van földed? Van megfelelő szakképzettséged? Van kapcsolatod az Önkormányzatnál? Gondolod, hogy tudsz olyan tevékenységet folytatni, ami hasznot is hoz? Akkor is, ha az időjárás nem kedvező.
2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha gondolod, hogy végig tudod csinálni, akkor váj bele, de profitra csak sokkal később tehetsz majd szert, ugyanis ezeknél nagyon sok időbe telik, amíg valami pénz üti a tenyered.

Tapasztalatból mondom, nagybátyámék is belevágtak 2 és fél éve, nem lettek tőle gazdagok.

Ha pedig csődbe megy a vállalkozás, a pénzt vissza kell szolgáltatni, szóval azt tanácsolom, hogy gondolkodj el ezen az egészen.

2014. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, én is rendkívül szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban..

itthon csak azt hallom, hogy "megcsinálod hozzá a tanfolyamot, pályázunk, megkapjunk a pénzt, veszünk földet, gépeket, ültetünk ezt azt, aztán eladjuk, dől a pénz.." de mivel nagyon nem vagyok otthon ebben a témakörben, így szeretnék véleményeket hallani erről..mert az csak egy dolog,hogy itthon ezt mondják..

2014. júl. 9. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és azt is mindig fújják,hogy nem kell visszafizetni, ami eléggé mesébe illő..
2014. júl. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!