Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Augusztusban megyünk nyaralni...

Augusztusban megyünk nyaralni s lesz egy olyan napunk amikor elmegyünk lovagolni de én meg életemben nem ültem lovon! Aki már lovagolt az elmesélné vagy legalább tanácsot adna hogy mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Életemben nem ültem még lovon de szeretnénk elmenni a nyaraláson lovagolni.. mire figyeljek???

2014. júl. 10. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne álljon fel a kukid
2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi kicsim de ezt nem garantálom!!!
2014. júl. 11. 00:46
 3/6 anonim válasza:

Mindenképpen olyan lovat kérj, ami nagyon nyugodt, és nem rohan el veled, viszont könnyű irányítani. A nyeregben mindig ülj egyenesen (a vállad a csípőd, és a bokád legyen kb egy vonalban) a kezedet lazán az elülső nyeregkápa felett tartsd úgy, ahogy megmutatják a szár fogását. A ló száját sose rángasd, finoman irányítsd, és ne a szárba kapaszkodj, hanem a lábaddal tartsd meg magad. A sarkadat tartsd lenyomva, és mindenképp vigyél olyan öltözetet, ami kényelmes a lovaglásra, különben feltöri a combodat. (vagy cicanaci, lovaglónadrág, csőfarmer, cipőnek pedig olyat, amelyiknek nem annyira recés a talpa)Ha a ló nagyon elkezd figyelni valamerre (azaz arra fordítja a fejét és a fülét) akkor picit húzd meg előbb a bal, majd a jobb szárat hogy újra rád figyeljen.

Remélem segítettem, de ha van még kérdésed, írhatsz nyugodtan privátban is, szívesen válaszolok :)

2014. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2014. júl. 12. 06:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó beszólalással kezdődött!!!
2014. júl. 13. 01:59
 6/6 anonim válasza:
Nincsmit :)
2014. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!