Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy többet...

Elképzelhető, hogy többet kell majd fizetnem, mint amennyit bekalkuláltam? (Ebay)

Figyelt kérdés
Szóval,ez volt az első rendelésem,picit parázok,nyugtassatok meg,hogy mindent rendben csináltam.Először beregisztráltam PayPal-ra.Stimt.Aztán Ebay-re.Stimt.A kettőt összehangoltam("belinkeltem" a PayPal accountomat.Stimt.)Rendeltem,PayPallal fizetem.Szerintem sikerült,mert jött e-mail,hogy "Here's your order confirmation"-tehát a rendelés sikeres volt.Oké,olvastam én,hogy várom kell fizetni ha eu-n kívül rendelsz.Én Kínából rendeltem,de úgy olvastam 12.690 Ft-ig vámmentes a dolog.Én GBP 1.92,vagyis megközelítőleg 800 Ft értékben rendeltem.Kell majd még fizetnem,utalnom valamit?Nincs olyan rizikó,hogy rendeltem,utaltam de még kellett volna külön utalni egy összeget a vámra és nem utaltam és bünti lesz?És amúgy jól csináltam?Igen,hülye kérdés,de első alkalom és parázom.

2014. júl. 11. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit kell fizetni amennyit kiír. Semmi mást.
2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól olvastad.De mivel a Te rendelésed nem éri el a (kb) 13ezret addig nem kell semmit fizetni.

Én rendeltem Kinából már 6-7ezerért is.Angliából pedig 20ezerért.Se vám se áfa nem terhelte.Nem is terhelheti...mivel nem éri el az adott összeget.Nyugi.

2014. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm!Ment a zöld pacsi!<3
2014. júl. 12. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2014. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!