Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki megbök facebook-on...

Ha valaki megbök facebook-on az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy felkérés szexuális bla bla bla.... tuti hogy erre találták ki? nem hinném... engem 2 lány bökdös folyamatosan... illetve azóta hogy visszaböktem őket.... nem tudtam hogy lavinát indítok el. most inkább nem bökök vissza,mert sosem lesz vége.... na akkor most ez mit is jelent ez a bökés izé? főleg ha nő kezdi el...?
2014. júl. 13. 19:17
 1/7 Rékus_2000 válasza:
33%
Tetszel neki.:)
2014. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeee :O úúúú.... ez biztos???? :O az ex barátnőm munkatársa az egyik... és az exemnek mindig azt mondta hogy nem tetszem neki.... :O ezt nem értem.... :O
2014. júl. 13. 19:21
 3/7 Rékus_2000 válasza:
70%
Amikor egyik osztálytársam elkérte a telóm egy csomó fiút megbökött és így én lettem az osztály ribije...szerintem tisztázd vele hogy az exed miatt köztetek nem lehet semmi.
2014. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval te is azt mondod,hogy ez egy kis szimpátiát jelent burkoltan.....? :o
2014. júl. 13. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem a lányom szokott Fb-n bökni, úgyhogy szerintem nem csak azt jelenti.
2014. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

A szexuális célzás egy városi legenda. Semmi köze a bökésnek ehhez, a hivatalos leírás is annyit ad meg, hogy felhívhatod magadra a figyelmet vele, többre nem is tudod használni.


Az, hogy a bökésbe ki milyen hátsó szándékot lát bele már egyéni felfogás kérdése, nincs rá szabály vagy általánosan elfogadott, megegyezett dolog.

2014. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor figyelemfelkeltés,hogy mintha oldalba bökném ammikor nem vesz észre valaki és kérdezném: mi van?
2014. júl. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!