Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú megbök facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megbök facebookon, (akit nem igazán ismerek, csak egy suliba járunk) akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
Már több barátnőmre is rányomult,(az enyémhez hasonló módon, facebookon,) szóval nem lepődnék meg rajta, ha én lennék a következő...

2013. okt. 20. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Viszlát GYK!
2013. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A válasz: igen vagy nem.
2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na most már ez aztán tényleg szánalmas
2013. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel bökött meg (attól függ.) :Dd
2013. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
különösen ocsmánynak tart, a facebookon a bökdösés a való életben a bottal való piszkálás szinonímája
2013. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves rolii, nagyon vicces vagy. -.-

Pali45, amúgy szerintem ez az ujjal való bökést akarja jelenteni, bár ki tudja...:D

2013. okt. 20. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom én azt jól
2013. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

baz+ mar az ágyÀban fekszel msot megbökótt megbökött ha rám hallgatsz vissza se bököd

komolyan a mai fiatalok már azt hiszik hogy ha köszönnek nekim az azt jelenti hogy mindjárt dugni akar vele a másik

2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, ha jól értettem a válaszod, akkor egyet értek vele.
2013. okt. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!