Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki véleményezné a könyvem...

Valaki véleményezné a könyvem elejét? (privát üzibe küldöm el)

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első menetben, gyorsolvasással: csak azért nem aludtam el közben, mert ez a technika nem engedi. Nekiugrom rendesen is, de nagy nullának tűnik. De ha neked örömöt jelent, akkor írd tovább nyugodtan.
2014. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Neked a Green Day nem jó ? :OO Amúgy nem tudom. Sok együttes van. Válassz ki egy olyat, ami neked nagyon nem tetszik vagy nem tudom. :D De amúgy nekem az is kicsit olyan nem is tudom, talán idegesítő vagy fura, hogy a hatodikat kezdi, de csak most barátkozik össze bárkivel is vagyis nem ismeri az osztályát. Legalábbis nekem most úgy tűnik, de mindenesetre ügyes vagy. :) És ezt mennyi idő alatt írtad le mind? Én még egy fél napnál tartok a saját könyvemben, de már vagy 2 órám ráment.
2014. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szerintem a Green Day nem rossz, nekem az egyik kedvencem, csak egy csomóan azt mondják, hogy milyen rossz....Amúgy majd nem lesz uncsi, de pl. a filmek eleje is elég altató.

Amúgy 11/L.

2014. júl. 14. 14:19
 14/17 anonim válasza:
Hát valahogyan sejtettem, hogy nem lehetsz több 13 évesnél... Amúgy meg az én társasági körömben totál király a Green Day és semmi baja nincs vele senkinek. Lehet h a te ismerőseidnek egész egyszerűen az elromlott mosógéphangok jönnek be...
2014. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nem nyűgözött le, SZJG koppintás (a végén lévő értékelés miatt főleg)


Találj ki valami egyedibbet. De kezdésként olvass más könyveket az SZJG-n kívül, hogy fejlődj.

2014. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem is nagyon hasonlít a SZJG re. Ha valami egyedibbet kitalálnál akkor jobb lenne. Olvass más könyveket, azokból is ötleteket meríthetsz
2014. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mindegy is, továbbírtam, mostmár a Tokio Hotel a főszereplő lány kedvence, az LB-je neve Amanda, Facebook helyett Hotdog-ozik, vicces a sztori, a barna herceg (most nem szőke) pedig Levi.

Néha felrakom a részeket egy oldalra, ez attől függ, hogy hány olvasóm van, ha egyáltalán van, illetve, hogy kedves-e a wi-fi. :)

2014. aug. 4. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!