Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpíros animéket tudtok?...

Vámpíros animéket tudtok? Vagy esetlek SAO-hoz hasonlót? Romantikusat? Csak anime legyen és hasonló legyen a Vampire Knight rajzolásához mert pl: Inuyasha-nak a rajzolása szerintem nem jó ha bárkit megsértettem ezer bocsánat

Figyelt kérdés

Láttam : Vampire Knight , Rosario vampire nem tetszik :/,

valami hasonló kéne a Vampire Knight-hoz csak legyen vége is xD



2014. júl. 15. 13:06
 1/5 K.F.C. válasza:
Diabolical Lovers , Shakugan no Shana ( az utóbbi olyan SaO-s )
2014. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Strike the blood
2014. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Diabolik Lovers-t láttam és a Strike the blood-ot is csak amikor írtam nagyon nem jutottak eszembe az eddig látott animék :)

viszont ezen kívül még nincsenek vámpíros animék amik tényleg jók mert a vampire knight azért tetszet mert ugye Yuki-ért küzdöttek :D és ez olyan cuki volt bárcsak a helyében lehetnék az SAO-ban pedig szintén az tetszet hogy Kirito megküzdött Asunáért és szerintem nagyon tanulságosak is voltak :)

2014. júl. 21. 20:22
 4/5 anonim válasza:
No game no life SAO-hoz hasonlít picit
2014. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Karin
2014. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!