Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rocker/punkoknak miért nem...

A rocker/punkoknak miért nem tetszenek a roma lányok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem a roma lányokkal van bajuk, hanem a cigányokkal.
2010. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem rockerség vagy punkoskodás kérdése.
2010. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
utolsónál a pont!
2010. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A cigány lány csak a cigánynak tetszik, van kivétel de normális embernek nem tetszenek.
2010. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
(remélem) senkinek nem tetszenek a roma lányok!!
2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem tetszenek, már ha a csaj normális kulturált módon tud megnyilvánulni.
2010. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

örülök hogy senki sem ítra azt, amit én szeretnék.


na, hát a kérdésből következtette hogy roma vagy. ezzel semmi baj. egyszer írtam egy bunkó választ neked, bocsi :) bizts hallod, hogy a romák/cigányok lopnak, ölnek, hazudnak, lopnak, stb.. na, emiatt utálja a punk és a rocker és a metalos stb... őket. persze vannak kivételek. itt nélunk engem egy 7-8 éves gyerek meg akart verni. persze jól otthagytam... itt láthtaod hva jutottak az erkölcsök... bizonyítsd be, hogy te nem bagy olyan mint ezek, hogy te származásodtól eltekintve hazai érzelmű lány vagy. nem kell punknak vagy rockernek lenned. 1x hallgass kárpátiát. akkor tudod mit értek hazai érzelmű alat...

még 1 példa: egyik osztálytársamat (csak egy picike cigány vér folyik az ereiben, teljesen normális lány!!), őt a saját unokatestvére verte meg ok nélkül!! állandóan b@sztatta, és egyszer csak elkezdte verni az osztálytársamat! ok nélkül! ha te nem vagy/leszel ilyen, talán beengednek maguk közé. sok sikert

2010. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, okés nyilván nem mindenki, de sokan közülük.

Egyébként létezik roma punkzene is, elég jó muzsikát csinálnak.

[link]

Ez az utálkozás csak mifelénk divat, nyugatabbra a punok között is csomó fekete/roma/kínai/japán/arab/indián származású ember van. Nálunk a kialkult gazdasági és kissebségi helyzet miatt túlságosan negatív szerepben tünteik fel őket, emiatt örülnek ha nem verik meg őket a kopaszok... ez végülis a punok egy jórészére is igaz, szóval hasonló, a szitu.

2010. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!