Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bosszantanátok egy embert?

Hogyan bosszantanátok egy embert?

Figyelt kérdés
Tudtok adni ötleteket hogyan tudnám megszivatni az egyik ismerősömet akinek megvan minden ilyen adata és mivel régebben mindig keresztbetett ezért jól megakarom leckéztetni persze úgy hogy ne tudja meg hogy énvoltam. Gondoltam valami drága dolog rendelésére neten keresztül stb ilyesmire gondoltam...
2014. júl. 16. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem elkezdtél már spórolni a perköltségekre, mert hogy egy ilyenért már csak elvből is feljelent, az tuti.


"persze úgy hogy ne tudja meg hogy énvoltam" - lehet, hogy ő nem tudja, de feljelentést tesz ismeretlen tettes ellen személyes adatokkal/okirattal visszaélés bűncselekménye miatt, a fakabátok jóeséllyel kitalálják, ki volt az.

2014. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Látom te még nem jutottál el arra a szintre, hogy az ilyen cselekedeteket megbocsájtsd és az ő határoltságának tudjad be. Inkább sajnálnod kéne őt miatta.
2014. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!