Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beakarnak törni hozzánk?

Beakarnak törni hozzánk?

Figyelt kérdés

Az a történet hogy ma anyámmal beszélek a konyhába és megszólal a telefon... felveszi és SENKI nem szól bele aztán anyukám leteszi a telefont.(Gondolom hallották hogy női hang.)

Ez nem tűnt furának mondjuk hogy érdekes...

Aztán anyám megy a boltba és ahogy kimegy a kapun rá 3 percre csörög a telefon. Felveszem, mondom "Hallo?" semmi válasz.... leteszem.

Szerintem ez elég fura, lehet hogy beakarnak törni hozzánk? Azért hívogatnak hogy kiderítsék hogy van-e itthon valaki? Mit csináljak? (Ez most kb 30 perce történt azóta semmi.)


2014. júl. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj információt a szolgáltatónál, egyébként szerintem túlparázod, valaki trollkodik.
2014. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és nem értem ki trollkodna és miért....
2014. júl. 18. 14:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Most jött haza anyám. Kiderült hogy ez volt a 3. ilyen telefon hívás.
2014. júl. 18. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
minket is hívogatnak de én nem veszem fel, régebben még fel is vettem és pontosan ez az eset volt mostanában azonban nem pazarlom az erőforrásom a gomb megnyomására ;)
2014. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!