Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha strandra mész, hova teszed...

Ha strandra mész, hova teszed az értékeidet?

Figyelt kérdés
Kulcs, pénz, mobil? A gyerekemmel mennénk ketté . Eddig mindig többen mentünk, valaki mindig ott maradt a cucc okkal, de most csak ketten mennénk. Vízpart, zárható tároló nincs.
2014. júl. 19. 05:35
 1/5 anonim válasza:
Mi mindig zárható szekrénybe szoktuk tenni, így mivel nincs nehéz helyzet, de én valószínűleg a táska aljára tenném és letakarnám törölközővel. Ja, és ne egy helyre rakd az összes értéket szerintem.
2014. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig a strand táskába raktuk ahol van egy külön kis zseb. (ami csak egy kocsi kulcs,lakás kulcs,pénz,telefon) ne vigyél ékszereket.a cuccokat olyan helyre rakjuk ahol sokan vannak vagy sok cucc van ott.
2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kulcs:magamnál tartom egy vízhatlan zacsiban.

Pénz:ua.

Mobil:nem vittem soha.

2016. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pénz nyakba akasztós vízhatlan pénztárcába.Öltöző szekrény kulcs benne!A szekrénybe kikapcsolt erre a célra férrerakott nem okos mobil.Slusz kulcs egy ruhába eldugva.
2021. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4/4 Bocs ha nincs tároló de autóval mész abba dugd el az értékeiket A vízhatlan pénztárcájú fűzd a kulcsot.A leg értéktelen holmi maradjon őrízetlenül ők.törölköző papucs pokroc
2021. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!